Witaj w Syn-Trade

Witaj w Syn-Trade!

Syn-Trade utworzony w 2013 roku, jest pod każdym względem innowacyjnym projektem. Pierwsze zarysy pomysłu oraz zarysy systemu pojawiły się już w 2012 roku. Na bazie wielu analiz i doświadczeń stworzyliśmy system łączący spotykane na co dzień tradycyjne jak i nowoczesne rozwiązania biznesowe. Te drugie zaczerpnięte z modelów charakterystycznych dla firm marketingu wielopoziomowego pozwoliły stworzyć dla naszej drogerii dodatkowy system - program partnerski oparty na korzystnym i dostępnym dla każdego kanale dystrybucji. 

Całą wiedzę oraz doświadczenie zdobyliśmy poprzez zaangażowanie i pracę w różnych sektorach sprzedaży, przechodząc przez wiele szczebli kariery. Mieliśmy również okazję poznać wiele firm marketingu wielopoziomowego w Polsce i na świecie. 

Syn-Trade nie jest jednak dla nas firmą z branży MLM. Charakterystyczną cechą tych systemów jest unikalny, zastrzeżony dla danej firmy produkt/y czy marka jak również sposób dystrybucji. Nasz portal to wielopoziomowa platforma partnerska - skupiająca wybrane sklepy internetowe z pożądanym przez klienta asortymentemTworząc Syn-Trade, mieliśmy na uwadze kluczowe elementy dzisiejszego handlu, a więc: najlepsze produkty, rzetelną informację o nich oraz optymalny dostępny dla każdego kanał dystrybucyjny. Dlatego w oparciu o sprawdzone i najlepsze możliwości powstała nowoczesna platforma partnerska. Miejsce, w którym oferujemy wybrane, artykuły dostępne na co dzień w tradycyjnym handlu. Wszystko to połączyliśmy z wielopoziomowym nowoczesnym, prostym i transparentnym programem partnerskim. System dostępny za darmo dla każdego zarejestrowanego partnera.

Misją naszej firmy jest nie tylko dostarczanie naszym klientom najbardziej wartościowych produktów ale również nawiązywanie współpracy z innymi podmiotami gospodarczymi prowadzącymi sprzedaż internetową. Poprzez program partnerski mający na celu zwiększać zaufanie do firmy oraz sprzedaż oferowanych produktów, każdy klient oraz partner biznesowy w zamian otrzymuje możliwość uzyskania szybkiego stałego źródła dochodu. Ta obopólna korzyść to właśnie SynTrade. Społeczność, którą tworzymy wspólnie z Tobą!

Powrót do strony głównej